top of page
Eva Ceralová
Nikola Semenyšínová
Nikol Kofránková (Obrová)
Ilona Lešáková
Anna Svobodobá

Reference

Reference Ivety Langerové – spokojená maminka Eva Ceralová

Eva Ceralová

Od porodu jsem stále prodlužovala, částečně nevědomky, intervaly kojení kvůli nesnesitelným bolestem. Když dcera začala zvracet mou krev, rozhodla jsem se vyhledat odbornou pomoc, jelikož jsem se nedokázala smířit s tím, že bych přestala kojit.

 

Nebudu přehánět, když napíšu, že mi Iveta zachránila kojení. Hned věděla, o co se jedná a co s tím. Vyšla mi kvůli strachu z covidu-19 vstříc ohledně způsobu konzultací. Celá naše spolupráce tak probíhala přes hovory, nahraná videa nebo zprávy podle toho, co v ten moment bylo nejvhodnější pro mě. Přes nahrané video kontrolovala i přisátí. Člověk si myslí, že když má selský rozum, tak si poradí sám, ale v tomhle případě tomu tak není.

 

Důležitá věc, co se týká pomoci od Ivetky – z každé komunikace jde cítit, jak ji její práce baví. Nadšení z pomoci. Doporučuji všemi deseti!

Reference Ivety Langerové – spokojená maminka Nikola Semenyšínová

Nikola Semenyšínová

Iveta je velmi trpělivý a pozitivní člověk, který vám dodá ztracené sebevědomí, které je tak důležité při každodenním kontaktu během kojení s vaším miminkem. Naprosto skvělý osobní přístup. Vše vám krásně vysvětlí a trpělivě znovu ukáže. Mohu ji jedině doporučit.

Reference Ivety Langerové – spokojená maminka Nikol Kofránková (Obrová)

Nikol Kofránková

Ještě než se mi narodil syn, věděla jsem, že pokud to bude mít rád, tak ho chci nosit v šátku a později v nosítku. Měla jsem velké štěstí, že sám je velmi kontaktní, takže této cestě nebránilo nic, až na to, že ačkoliv jsme viděli s mým mužem asi 200 videí o vázání šátku a zkusili to x-krát, vždycky jsme věděli, že sice nevypadne, ale určitě to není to, co by to mělo být 😃

 

Zachránilo mě až kontaktovat Ivetku, která mi za krátkou chvíli dokázala hned jednoduše vysvětlit, jaké jsme dělali chyby, a ukázat mi nejen, jak to dělat správně, ale i všechny možné tríčky, jak to dělat snadno, za které jsem jí doteď neskutečně vděčná.

 

Naše spolupráce pokračovala i při přechodu na nosítko, kdy jsem s ní konzultovala i jeho nákup a správné nastavení. Věřím, že hlavně díky těmto neskutečně zásadním radám jsme si užívali šátkování i nošení s Eliotem oba a i když teď už ho nosím výrazně méně, než jsem nosila dřív, jsem šťastná, že po kurzu u Ivet jsem mohla být úplně klidná, že mu špatným nošením nemůžu nijak ublížit a naopak si můžu vychutnávat naši společnou blízkost.

 

Ivetko, ještě jednou ti moc děkuju, že jsi tu pro mě byla ❤️

Reference Ivety Langerové – spokojená maminka Ilona Lešáková

Ilona Lešáková

Iveta je úžasný člověk. Je trpělivá, velmi empatická a dokáže naslouchat. Má krásný a citlivý vztah k dětem. A jelikož si sama prožila nelehké začátky s kojením, dokáže zkušeně poradit.

Reference Ivety Langerové – spokojená maminka Anna Svobodová

Anna Svobodová

Ivetu mohu jen a jen doporučit, velmi nám pomohla. Své práci rozumí a je vidět, že ji to moc baví. Moc milá a sympatická žena. Děkujeme!

bottom of page